implant dis fiyatlari1xbet mobil

Uluslararası arenada lojistik alanında öncü bir firma ve marka olarak 'Komple Çözüm' hizmeti sunarken, müşteriye özel hizmet alternatifleri üreterek sektörün hizmet ve servis kalitesini sürekli yükseltmek ve en yeni teknolojileri kullan hedefine sahip olan Reysaş, bu aşamadaki son halka olan forklift ve depo ekipmanları kiralama sürecini de Mayıs 2014 yılında kurduğu Emir İstif firması ile tamamlamıştır.

Sektörün önemli fırsatlarından biri de bütünleşik ve entegre çözümlerdeki gelişmeler. Yaklaşık 30 yıldır lojistik hizmetlerin her noktasında hizmet veren Reysaş, kurduğu Emir İstif firması ile tecrübesini ekipman kiralama sektöründe de kullanmaya başlamıştır.

Emir İstif, müşterilerin mevcut tedarik süreçlerinin iyileştirilmesi, yeni tedarik zinciri süreçlerinin kurgulanması ve uygulamaya geçirilmesi konusunda da danışmanlık hizmetleri vermektedir. Proje öncesi yapılan fizibilite ile işe ve müşteriye en uygun sistem ve ekipmanlar, alınacak ortak karar ile tespit edilmektedir. Bu tip müşterek çalışma müşterilerimize ciddi maliyet avantajları sağlamaktadır.