implant dis fiyatlari1xbet mobil

Çok sayıda öğrencinin izlediği panelin açılış konuşmasını Trakya Üniversitesi Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Yüksel bayrak yaptı.

Araştırma Görevlisi Dr. Onur Çetin’in moderatörlüğünde gerçekleştirilen panele konuşmacı olarak Total Oil Türkiye Lojistik Direktörü Yaşar Taşkıran, Reysaş Yönetim kurulu başkan yardımcısı Rasih Boztepe, Ceva(siva) lojistik operasyon gurup müdürü Osman Çelik ile Lojistik İş geliştirme müdür yardımcısı Emre Yılmaz katıldı.

Total Oil Türkiye Lojistik Direktörü Yaşar Taşkıran, kendisinin aynı zamanda Türk Şehitlikleri İmar Vakfı Mütevelli heyeti üyesi olduğunu belirterek, Edirne’de yapımı devam eden Asker Hastanesi Şehitliğinin açılışı için önümüzdeki günlerde tekrar Edirne’ye geleceğini ifade etti. Taşkıran, lojistik yönetimi ve lojistikte kariyer konularında öğrencilere bilgiler verdi.

EDİRNE (AA) - Trakya Üniversitesi Kariyer Araştırma ve Uygulama Merkezince "Lojistik yönetimi ve lojistikte kariyer" paneli düzenlendi.

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi toplantı salonundaki panelin açılış konuşmasını yapan Kariyer Araştırma ve Uygulama Merkezi Prof. Dr. Yüksel Bayrak lojistik sektörünün öneminin her geçen gün daha da iyi anlaşılmaya başlandığını söyledi.

Daha sonra Total Oil Türkiye Lojistik Direktörü Yaşar Taşkıran, Reysaş Lojistik Yönetim Kurulu Başkan

Yardımcısı Rasih Boztepe, Ceva Lojistik Operasyon Grup Müdürü Osman Çelik ve Ceva Lojistik İş Geliştirme Müdür Yardımcısı Emre Yılmaz lojistik sektöründeki gelişmeleri paylaştılar

LOJİSTİK YÖNETİMİ VE LOJİSTİKTE KARİYER PANELİ

Trakya Üniversitesi Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi ve Arş. Gör. Dr. Onur Çetin'in gerçekleştirdiği “Lojistik Yönetimi ve Lojistikte Kariyer” paneli 21 Nisan 2015 tarihinde İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Prof. Dr. Fehmi Yıldız Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. Panele Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Yüksel Bayrak, İktisadi

İdari Bilimler Fakültesi Araştırma Görevlisi Dr. Onur Çetin, Total Oil Türkiye Lojistik Direktörü Yaşar Taşkıran, Reysaş Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Rasih Boztepe, Ceva Lojistik’ten Osman Çelik ve Emre Yılmaz’ın yanı sıra akademisyenler ve öğrenciler katıldı.

Açılış konuşmasını gerçekleştiren Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Yüksel Bayrak Merkez’in temel görevinin öğrenciler ve iş sahiplerini tanıştırıp öğrencilerimizin kariyer planlamasını birlikte yapmak olduğunu belirtti.

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden Arş. Gör. Dr. Onur Çetin’in moderatörlüğündeki panelde lojistik sektörünün öncü isimleri öğrencilere birer sunum gerçekleştirdi. Sunumun ardından öğrencilerin soruları cevaplandı. Toplu fotoğraf çekiminin ardından panel son buldu.