implant dis fiyatlari1xbet mobil

Kamu- reel sektör - lojistik sektörü üçlüsünü bu yıl yeniden bir araya getiren Türkiye'nin en büyük çaplı organizasyonu 2. Ekonomi ve Lojistik Zirvesi'nde 600'ün üzerinde sektör profesyoneli; paranın ve yükün yolunu aradığı global ekonomideki rekabetçi ortamda; Türkiye ve şirketler açısından bir adım öne çıkmanın formülleri arandı, çözüm önerileri tartışıldı.

Zirve kapsamında düzenlenen "Yılın Lojistikte Başarı Ödülleri Töreni" ile lojistiği iyi yöneten ve yönlendiren isimler ve şirketler ödüllerine kavuştu.

"Rekabetçi Ekonomi İçin Güçlü Lojistik" sloganı ile kamu, reel sektör ve lojistik sektörünü buluşturan 2. EKONOMİ ve LOJİSTİK ZİRVESİ’nde Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Orhan Birdal, Deniz Ticareti Genel Müdürü Cemalettin Şevli, Tehlikeli Madde ve Kombine Taşımacılık Genel Müdürü İzzet Işık, TCDD Taşımacılık A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Uras bakanlığın lojistik politikaları ve planları üzerinde konuşmalar yaptılar.

"Yılın Lojistik Çözümleri Şirketi" ödülünü Reysaş Lojistik Yönetim Krl.Başkan Yardımcısı Sn.Rasih Boztepe UTİKAD Genel Müdürü Sn.Cavit Uğur'un elinden aldı.